Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący ESPI 2/2023

27.03.2023

Aktualizacja informacji nt. zawiadomienia o wszczęciu śledztwa w sprawie nabycia aktywów o istotnej wartości –  uprawomocnienie się postanowienia o umorzeniu śledztwa.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI 13/2022 z dnia 15 czerwca 2022 r. dotyczącego wydania postanowienia o uwzględnieniu zażalenia na czynności prokuratora umarzające śledztwo w sprawie nabycia aktywów o istotnej wartości, oraz powołanych w ww. raporcie bieżącym raportów wcześniejszych, Zarząd FORBUILD S.A. [Spółka, Emitent] informuje, że w dniu 27 marca 2023 r. na rozprawie Sąd podtrzymał stanowisko prokuratora i w związku z tym postanowienie o umorzeniu śledztwa przez Prokuratora, o którym Spółka informowała w raporcie bieżącym ESPI 6/2022 z dnia 4 maja 2022 r. jest prawomocne.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Tomasz Gierczyński – Prezes Zarządu