Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Dzierżawa

Naszą dewizą jest ciągły rozwój, dlatego też nieustannie staramy się rozwijać i udoskonalać bazę produktową – tak aby w możliwie kompleksowy sposób zabezpieczyć potrzeby naszych kontrahentów.

Do Państwa dyspozycji pozostają wyspecjalizowani Przedstawiciele Handlowi oraz Doradcy Techniczni, których wiedza i doświadczenie pozwoli na dobór odpowiednich rozwiązań dla Państwa bieżących potrzeb. Udzielimy także wszelkich potrzebnych informacji odnośnie warunków oraz kosztów związanych z dzierżawą i dostarczeniem sprzętu na Państwa plac budowy.

Masz pytania?
Chcesz złożyć zamówienie?

Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym lub Doradcą Technicznym. Ich wiedza i doświadczenie pozwolą na dobór odpowiednich rozwiązań.

Kontakt

System zabezpieczeń na krawędzi Secumax

Zachęcamy do korzystania z możliwości jakie w zakresie BHP może dać Państwu system zabezpieczeń na krawędzi SECUMAX. Bezpieczeństwo ludzi jest bezcenne – warto o nie zadbać zanim zdarzy się wypadek.

Podesty rozładunkowe

Podest rozładunkowy znacząco przyspiesza transport materiałów pomiędzy poszczególnymi poziomami budynków i budowli. Pozwala znacząco skrócić czas załadunku i wyładunku na poszczególnych kondygnacjach obiektu

Zapraszamy do korzystania z dzierżawy naszego Podestu rozładunkowego 2200.

System antyupadkowy Alsipercha


Jest to system przeznaczony do asekuracji podczas wykonywania deskowań stropów oraz prac zbrojarskich, w których istnieje zagrożenie upadku z wysokości. Szczególnie przydatny na obrzeżach szalunku. Rozwiązanie zgodne z normą PN-EN 795.

ALSIPERCHA to rodzaj żurawia wkładanego w tuleję zatopioną w słupie (zaraz po zalaniu betonem). Do tego żurawika mocowane jest urządzenie samohamowne umieszczone ponad głową użytkownika. Zaczepienie szelek do jednego wspornika umożliwia pracę w promieniu 6,5 m wokół słupa, co pozwala operatorowi na bezpieczne wykonywanie prac na powierzchni 125 m². Przy odległości mniejszej niż 8,5 m pomiędzy słupami, mamy możliwość przemieszczania w poziomie (stosując zasadę przypięcia szelek do minimum jednego wspornika). Układ taki jest w pełni bezpiecznym i skutecznym systemem zabezpieczającym przed upadkiem z wysokości we wszystkich niebezpiecznych sytuacjach, jakie pojawiają się podczas procesu montowania szalunku do konstrukcji betonowych.

Wózki montażowe

Oferujemy dzierżawę wózków montażowych. Sprzęt może być dostarczony na Państwa budowę w przeciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Wózek dostarczany jest w podzespołach, które montowane są przez odpowiednio przeszkolonego i uprawnionego do tego celu przedstawiciela firmy FORBUILD SA.

Po stronie zamawiającego pozostaje zapewnienie dźwigu podczas montażu, oraz odpowiedniej drabiny do bezpiecznego zejścia z powierzchni po której porusza się wózek, na platformę roboczą. Sporządzany jest protokół przekazania użytkownikowi wózka montażowego, w którym zawarte są informacje odnośnie elementów składowych wózka oraz ich stanu, miejsca montażu, dane użytkownika. W podobny sposób odbywa się przemontowanie wózka, oraz jego demontaż. Klient jest zobowiązany informować o takiej potrzebie z wyprzedzeniem.

Kosze do transportu osobowego

Umożliwiają wykonywanie prac montażowych w trudno dostępnych miejscach. Zasięg prowadzenia prac oraz transportu osób ograniczony jest wyłącznie przez zasięg i dostęp dźwignicy.

Wykonane są z atestowanej stali, walcowanych blach i profili zamkniętych zapewniających wysoką wytrzymałość i sztywność przy minimalnym ciężarze własnym.

Zgodnie z zaleceniami Urzędu Dozoru Technicznego dotyczącymi eksploatacji żurawi z zawieszonym na haku koszem do przemieszczania osób, został wyposażony w następujące elementy zabezpieczające zdrowie i życie pracowników:


– punkty kotwiczące służące do przypięcia pasów i szelek bezpieczeństwa
– bortnice podestu oraz ograniczniki zabezpieczające nogi pracowników przed obrażeniami
– kontrastowy kolor pomarańczowy zapewnia bardzo dobrą widoczność kosza na placu budowy
– konstrukcja bariery chroni dłonie personelu a furtka posiada zamek zatrzaskowy zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem
– konstrukcja dachu zabezpiecza pracowników przed obiektami, które mogą spaść z góry
– certyfikowane, czterocięgnowe zawiesie łańcuchowe.