Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący ESPI 20/2022

03.11.2022

Aktualizacja informacji nt. postępowania sądowego w sprawie o ustalenie utraty prawa głosu przez akcjonariuszy Spółki – oddalenie wniosku o zabezpieczenie.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 12/2022 dotyczącego wydania przez Sąd Okręgowy w Kielcach postanowienia zabezpieczającego powództwo BETOMAX systems GmbH & Co. KG z siedzibą w Neuss, Niemcy [Powód],  Zarząd FORBUILD S.A. z siedzibą w Końskich [Emitent, Spółka] informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 3 listopada  2022 roku, Spółka powzięła informację o wydaniu przez Sąd Okręgowy w Kielcach postanowienia zmieniającego w/w postanowienie w ten sposób, że wniosek Powoda o zabezpieczenie został oddalony.

O kolejnych istotnych zdarzeniach związanych z ww. postępowaniem, Spółka będzie informowała w trybie właściwych raportów.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Tomasz Gierczyński – Prezes Zarządu