Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji – Szczyrk 2019

W dniach 5-8 marca 2019 r. w Szczyrku odbyły się XXXIV Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i do zobaczenia za rok, podczas kolejnej edycji WPPK!Organizartorem tegorocznej edycji WPPK był Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Oddział w Bielsku-Białej. Konferencja kontynuowała rozpoczęty w ubiegłym roku cykl „Innowacyjne i współczesne rozwiązania w budownictwie”. Zakres tematyczny konferencji był bardzo szeroki, obejmował m.in: nowoczesne rozwiązania w hydroizolacji, zagadnienia projektowo-wykonawcze tarasów i balkonów czy optymalizację energetyczną budynków.

W warsztatach udział wzięło 400 uczestników, w tym wielu znamienitych gości, wśród których byli m.in. przewodniczący PZITB, Z-ca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego czy Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska ATH.

Tradycyjnie Warsztatom towarzyszył Salon Wystawców, w którym 48 firm na stoiskach prezentowało swoje technologie, wyroby budowlane i nowości. Wśród wystawców obecnych podczas wykładów merytorycznych nie mogło zabraknąć firmy Forbuild.

Bardzo dziękujemy uczestnikom za ciekawe rozmowy na naszym stoisku. Był to właściwy czas by przekazać Państwu niezbędną wiedzę do lepszego wykorzystania oferowanych przez Forbuild rozwiązań dla budownictwa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomożemy na każdym etapie począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie aż po realizację. Do zobaczenia za rok w Wiśle