Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Tydzień Bezpieczeństwa 2021

W dniach 4-10 października 2021 r. pod hasłem „Koniecznie Bezpiecznie” już po raz ósmy na budowach w różnych regionach Polski odbyły się szkolenia prezentujące m.in. zalety systemów zabezpieczeń oferowanych przez Forbuild SA.

W czasie zakończonego właśnie „Tygodnia Bezpieczeństwa 2021” nasi inżynierowie przejechali ponad 3 000 km, aby dotrzeć na największe budowy w Polsce, odwiedzili 20 placów budowy m.in. firm Granit, Hochtief, Mota-Engil i Unibep, gdzie zapoznali z systemem SECUMAX i przeszkolili ponad 600 osób.

W sumie przeprowadzili 40 godzin szkoleń teoretyczno-praktycznych z zakresu montażu i użytkowania systemu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe przyjęcie i życzymy bezpiecznej pracy.