Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Forbuild SA laureatem tytułu Kreator Budownictwa Roku 2017

23 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Gala Kreator Budownictwa Roku 2017. W imieniu naszej firmy oraz swoim własnym wyróżnienie odebrała Dorota Walkiewicz, członek zarządu Forbuild SA.

Kreator Budownictwa Roku to tytuł, który nadawany jest osobom i firmom wyróżniającym się kreatywnością i pasją tworzenia. Organizator projektu – Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – w 2011 roku po raz pierwszy nadał tytuły Kreator Budownictwa Roku i od tamtej pory co roku wyłania laureatów – osoby oraz firmy. Wydawnictwo promuje w ten sposób dobre praktyki i etyczne zachowania motywując do dalszych inicjatyw. W tym roku do grona wyróżnionych tym tytułem dołączyło łącznie 29 osób i firm.

Więcej informacji na stronie www.kreatorbudownictwaroku.pl.