Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Renata Kabas-Komorniczak

Renata Kabas-Komorniczak Członek Rady Nadzorczej. W składzie Rady Nadzorczej Emitenta od 15 lipca 2020 r.

Pani Renata Kabas-Komorniczak nie jest pełnomocnikiem Emitenta i nie zawiera w jego imieniu żadnych umów.

Pani Renata Kabas-Komorniczak nie jest zatrudniona przez Emitenta.

Nie występują powiązania rodzinne pomiędzy Panią Renatą Kabas – Komorniczak  a członkami Zarządu i pozostałymi członkami Rady Nadzorczej.

Miejscem pracy Pani Renaty Kabas–Komorniczak od roku 2004 jest Rödl & Partner, Sienna 73, 00-833 Warszawa.

Pani Renata Kabas-Komorniczak posiada wykształcenie wyższe.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz British Centre for European and English Law Studies (University of Cambridge) i American School of Law (University of Florida). Ukończyła studia doktoranckie na kierunku ekonomia.  Wykłada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od roku 2001 posiada tytuł doradcy podatkowego i jest członkiem Izby Doradców Podatkowych. We wrześniu 2020 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie MBA Digital Transformation w Szkole Biznesu na Politechnice Warszawskiej.

Przebieg kariery Pani Renaty Kabas-Komorniczak:

Pani Renata Kabas-Komorniczak swoje doświadczenie zawodowe gromadziła w międzynarodowych firmach doradczych zajmujących się doradztwem prawnym, podatkowym oraz świadczących usługi Business Proces Outsourcing.

Od roku 2004 związana jest z Rödl & Partner – międzynarodową firmą doradczą działającą obecnie w 49 krajach, posiadającą 109 własnych oddziałów na całym świecie i zatrudniającą ponad 5120 pracowników. Oprócz własnych oddziałów Rödl & Partner działa ponadto w 23 krajach w ramach German Professional Services Alliance (GPSA), której jest inicjatorem i założycielem. Początkowo jako kierownik działu Business Proces Outsourcing w Warszawie, następnie jako kierownik oddziałów Rödl & Partner w Warszawie i Gdańsku. W 2014 roku dołączyła do grona Partnerów. Od 2019 odpowiedzialna również za doradztwo prawne i podatkowe w Rödl & Partner w Polsce.

Z początkiem 2020 roku została Partnerem Zarządzającym w Rödl & Partner, odpowiadającym m.in. za obszar Business Proces Outsourcing w Rödl & Partner na całym świecie oraz za sześć polskich oddziałów Rödl & Partner mieszczących się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Gliwicach oraz Wrocławiu. Kieruje ponadto dwoma niemieckimi oddziałami  Rödl & Partner z siedzibą w Plauen oraz Selb.

Pani Renata Kabas-Komorniczak jest autorką wielu książek oraz publikacji obejmujących m.in. tematykę prawa podatkowego. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem managerskim oraz jako Interim Finance Manager w spółkach prawa handlowego.

W ciągu ostatnich 5 lat Pani Renata Kabas-Komorniczak sprawowała następujące funkcje w organach administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych w spółkach handlowych:

2015 – 2017 GLL LATAM CHILE Sp. z o.o. (od 2017 PTV CEE Sp. z o.o.) (członek zarządu / likwidator)

W 2017 roku Pani Renata Kabas-Komorniczak pełniła funkcję likwidatora spółki GLL LATAM CHILE Sp. z o.o. (od 2017 PTV CEE Sp. z o.o.). Likwidacja Spółki została otwarta na podstawie uchwały nr 1 Nadzwyczajnego  Zgromadzenia Wspólników z dnia 21 marca 2017 roku w sprawie rozwiązania spółki.  Likwidacja została uchylona uchwałą nr 1 Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki w sprawie uchylenia likwidacji spółki i dalszego jej istnienia z dnia 17 sierpnia 2017 roku.

2015 – 2020 LAURELL INVESTMENSTS Sp. z o.o. (od 2020 roku Greenmarck Polska 2 Sp. z o.o. w likwidacji ) (członek zarządu)

Od 2015 – 2020 Pani Renata Kabas-Komorniczak pełniła funkcję członka zarządu LAURELL INVESTMENSTS Sp. z o.o. (od 2020 roku Greenmarck Polska 2 Sp. z o.o. w likwidacji). Likwidacja Spółki została otwarta na podstawie uchwały Nadzwyczajnego  Zgromadzenia Wspólników z dnia 5 lutego 2017 roku.

W 2016 Trotec Sp. z o.o. (członek zarządu)

od 2018 r. – nadal  ROEDL CONSULTING Sp. z o.o. (członek zarządu)

W 2018 NTG LOGISTICS Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2019 r. – nadal WAW CED Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2019 – nadal HE 7R KOKOTÓW 5 Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2019- nadal HE 7R KOKOTÓW 4 Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2019 – nadal HE 7R POMORSKIE 1 Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2019 – nadal HE MARKI 1 Sp. z o.o.  (członek zarządu)

Od 2020 – nadal  HE 7R KRAKÓW KOKOTÓW 2 Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od 2020 – nadal GLL HANA PRIVATE REAL ESTATE POZNAŃ Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2020 – nadal GLL HANA PRIVATE REAL ESTATE WROCŁAW Sp. z o.o.  (członek zarządu)

Od 2020 – nadal HE 7R KOKOTÓW 6 Sp. z o.o.  (członek zarządu)

Od  2020 – nadal HE 7R KOKOTÓW 7 Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2020 – nadal Roedl Outsourcing Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od  2020 – nadal Roedl Audit Sp. z o.o. (członek zarządu)

W 2020 AQ TECHNOLOGIES Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od 2020 – nadal 7R LOGISTIC KRAKÓW KOKOTÓW PROJEKT8 Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od 2020 – nadal HIGHGATE Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od 2021 – nadal HE Wroclaw 2 Bis Sp. z o.o. (członek zarządu)

Od 2021 – nadal Furmint sp. z o.o. (członek zarządu)

Pani Renata Kabas-Komorniczak w okresie ostatnich pięciu lat nie została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwa, o których mowa w art. 18 § 2 Kodeksu spółek handlowych lub przestępstwa określone w Ustawie o obrocie, Ustawie o ofercie lub ustawie z dnia 26 października 2000 r. o giełdach towarowych, albo za analogiczne przestępstwa w rozumieniu przepisów prawa obcego, oraz w nie otrzymała sądowy zakaz działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego.

Pani Renata Kabas-Komorniczak nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta, oraz nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej albo członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej.

Pani Renata Kabas-Komorniczak nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.