Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Błażej Wiśniewski

Członek Zarządu

Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich informuje, że Rada Nadzorcza Uchwałą z dnia 12 maja 2016 roku powołano na Członka Zarządu ds. finansowych Pana Błażeja Wiśniewskiego.

Pan Błażej Wiśniewski jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Zarządzenia. W roku 2015 ukończył Podyplomowe Studium Podatków i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. W tym samym roku rozpoczął Podyplomowe Studia „MSSF w praktyce” realizowane przez Szkołę Główną Handlową i EY Academy of Business.

Od 2015 roku jest pracownikiem FORBUILD S.A. Wcześniej pracował przez 5 lat w audycie finansowym. W 2019 roku uzyskał uprawnienia biegłego rewidenta i został wpisany do rejestru biegłych rewidentów prowadzonego przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów.

Pan Błażej Wiśniewski poza Spółką nie wykonuje działalności mającej istotne znaczenie dla FORBUILD S.A. Ponadto nie był skazany za przestępstwa i oszustwa oraz nie otrzymał sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego.

Pan Błażej Wiśniewski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. Pan Błażej Wiśniewski nie prowadzi innej działalności konkurencyjnej w stosunku do FORBUILD S.A. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, nie występuje powiązanie Pana Błażeja Wiśniewskiego z akcjonariuszem dysponującym akcjami reprezentującymi nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.