Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący EBI 15/2021

29.10.2021

Zawarcie umowy z firmą audytorską o badanie sprawozdań finansowych

Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu 29 października 2021 r.  zawarł z firmą audytorską – Grant Thornton Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu, wpisaną na listę firm audytorskich Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego pod numerem 4055 umowę o badanie sprawozdań finansowych.

Przedmiotem zawartej umowy jest przeprowadzenie przez ww. firmę audytorską badania jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki sporządzonych za okres: 1 stycznia 2021 roku – 31 grudnia 2021 roku oraz 1 stycznia 2022 roku – 31 grudnia 2022 roku.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt. 11 Załącznika Nr 3 do Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu