Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący EBI nr 13/2023

16.10.2023

Zawarcie umowy z firmą audytorską o badanie sprawozdań finansowych

Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu 16 października 2023 r.  zawarł z firmą audytorską  – Grant Thornton Polska Prosta spółka akcyjna (dawniej: Grant Thornton Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa) z siedzibą w Poznaniu, wpisaną na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 4055, umowę o badanie sprawozdań finansowych.

Przedmiotem zawartej umowy jest przeprowadzenie przez ww. firmę audytorską badania jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki sporządzonych za okres: 1 stycznia 2023 rok – 31 grudnia 2023 rok oraz 1 stycznia 2024 rok – 31 grudnia 2024 rok.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt. 11 Załącznika Nr 3 do Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Tomasz Gierczyński – Prezes Zarządu