Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport bieżący EBI 14/2020

15.07.2020

Treść uchwał Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki zwołanego na dzień 15 lipca 2020 roku

Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich („Spółka”), niniejszym podaje do wiadomości publicznej jako załącznik do niniejszego raportu treść uchwał podjętych na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki zwołanym na dzień 15 lipca 2020 roku („Walne Zgromadzenie”).

Zarząd Spółki informuje ponadto, że do uchwał od nr 1 do 16 oraz numer 24 jeden z akcjonariuszy Spółki tj. spółka pod firmą Betomax systems GmbH & Co.KG z siedzibą w Neuss zgłosił sprzeciwy.

Dodatkowo Spółka informuje, że Walne Zgromadzenie nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad, natomiast projekty dwóch uchwał w sprawach objętych punktami 11 i 12 przyjętego porządku obrad Walnego Zgromadzenia  zostały poddane pod głosowanie, lecz nie zostały podjęte.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 2 pkt 7-9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Tomasz Gierczyński – Prezes Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu