Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport bieżący EBI 7/2020

09.03.2020

Treść uchwał Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki zwołanego na dzień 9 marca 2020 roku

Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich (Spółka), niniejszym podaje do wiadomości publicznej jako załącznik do niniejszego raportu treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki zwołanym na dzień 9 marca 2020 roku (Walne Zgromadzenie).

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że do uchwały nr 1 oraz nr 3 jeden z akcjonariuszy Spółki tj. spółka pod firmą Betomax systems GmbH & Co.KG z siedzibą w Neuss zgłosił sprzeciwy. Dodatkowo Spółka informuje, że Walne Zgromadzenie nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad, natomiast projekty uchwał w sprawach objętych punktami od 8 do 17 przyjętego porządku obrad Walnego Zgromadzenia zostały poddane pod głosowanie, lecz nie zostały podjęte.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 2 pkt 7-9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu
Tomasz Gierczyński – Prezes Zarządu