Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport EBI nr 11/2021

18.06.2021

Powołanie Członków Zarządu na kolejną kadencję

Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich (Spółka) informuje, że Rada Nadzorcza Spółki powołała w dniu 18 czerwca 2021 r. na kolejną kadencję Pana Tomasza Gierczyńskiego do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu, Panią Dorotę Walkiewicz na Członka Zarządu ds. administracyjno – organizacyjnych oraz Pana Błażeja Wiśniewskiego na Członka Zarządu ds. finansowych. Kadencja Zarządu trwa trzy lata.

Pan Tomasz Gierczyński jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska. Od 2006 roku związany ze spółką FOBUILD S.A. (dawniej: Betomax Polska S.A.). Pełnił następujące funkcje: Doradca Techniczny, Specjalista ds. Kontroli Jakości, od 2012 Dyrektor Techniczny. Od czerwca 2013 roku Pan Tomasz Gierczyński pełnił w Spółce funkcję Członka Zarządu, od 12 maja 2016 Panu Tomaszowi Gierczyńskiemu powierzono pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu po czym od 1 czerwca 2016 powołano go na Prezesa Zarządu Spółki FORBUILD S.A.

Pani Dorota Walkiewicz jest absolwentką Politechniki Radomskiej Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji, kierunek Prawo Pracy, Akademii Leona Koźmińskiego w zakresie studiów podyplomowych HR Business Partner. Ze spółką FORBUILD S.A. (dawniej: Betomax Polska S.A.) związana od 2010 roku, pracując na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac a następnie Dyrektor Personalny, a w okresie od czerwca 2013 roku do czerwca 2015 roku pełniąc funkcję Członka Zarządu w Spółce i ponownie od czerwca 2016 roku pełniąc funkcję Członka Zarządu w Spółce. Od 2000 roku zatrudniona w spółce Stalmax Sp.J. (spółka przejęta przez FORBUILD S.A. w 2013 roku), a od 2008 w spółce Pamexpol S.J. na stanowiskach związanych ze sprawami personalnymi. Od 2008 roku współpracuje jako wykładowca z ośrodkami podnoszącymi i rozszerzającymi kwalifikacje zawodowe. Od marca 2017 roku Członek Rady Nadzorczej Spółki Pamexpol Sp. z o.o. z funkcją Przewodniczącej Rady Nadzorczej.

Pan Błażej Wiśniewski jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Zarządzenia. W roku 2015 ukończył Podyplomowe Studium Podatków i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent studiów podyplomowych „MSSF w praktyce” realizowanych przez Szkołę Główną Handlową i EY Academy of Business. W 2019 roku uzyskał uprawnienia biegłego rewidenta i został wpisany do rejestru biegłych rewidentów KRBR. Od 2015 roku jest pracownikiem FORBUILD S.A. Od 12 maja 2016 roku został powołany na Członka Zarządu Spółki FORBUILD S.A. Wcześniej pracował przez 5 lat w audycie finansowym.

Pozostałe informacje nt. ww. osób Spółka przekaże do publicznej wiadomości po uzyskaniu stosowanych oświadczeń.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Osoby reprezentujące spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu