Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący EBI 4/2021

07.04.2021

Informacja o postanowieniu Sądu w sprawie o stwierdzenie nieważności uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 9 marca 2020 roku

W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 8/2020 w sprawie powództwa o stwierdzenie nieważności uchwały nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 9 marca 2020 roku oraz raportu bieżącego ESPI nr 8/2020 w sprawie udzielenia zabezpieczenia roszczenia o stwierdzenie nieważności ww. uchwały, Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich (Spółka) informuje, że w dniu 7 kwietnia 2021 roku Spółka otrzymała odpis postanowienia Sądu Okręgowego w Kielcach (Sąd) zgodnie z którym Sąd postanowił umorzyć ww. postępowanie.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 2 pkt 10) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu