Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący EBI 23/2020

18.12.2020

Informacja nt. wyroku w sprawie o uchylenie uchwały Walnego Zgromadzenia Spółki

W nawiązaniu do informacji przekazywanych w raportach okresowych w zakresie prowadzonych postępowań sądowych, Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich (Spółka) informuje, że w dniu 18 grudnia 2020 roku Spółka otrzymała odpis wyroku Sądu Okręgowego w Kielcach VII Wydział Gospodarczy oddalającego powództwo Lecha Pasturczaka przeciwko Spółce o stwierdzenie nieważności ewentualnie uchylenie uchwały Walnego Zgromadzenia Spółki podjętej w dniu 17 lipca 2015 r. w sprawie wyboru członka Rady Nadzorczej w głosowaniu grupami. Wyrok jest nieprawomocny.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 2 pkt 10) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu