Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący ESPI 2/2021

09.03.2021

Informacja nt. wyroku w sprawie o stwierdzenie nieistnienia stosunku prawnego wynikającego z uchwał o powołaniu do Rady Nadzorczej

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 16/2016 dotyczącego powództwa BETOMAX systems GmbH&Co.KG z siedzibą w Neuss (Niemcy) o stwierdzenie nieistnienia stosunku prawnego wynikającego z uchwał od nr 22 do 26 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 16 lipca 2015 roku w sprawie wyboru członków do Rady Nadzorczej Spółki oraz informacji przekazywanych w raportach okresowych w zakresie prowadzonych postępowań sądowych, Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich (Spółka) informuje, że w dniu 9 marca 2021 roku Sąd Okręgowy w Kielcach wydał wyrok w ww. sprawie zgodnie z którym powództwo zostało oddalone w całości ze względu na brak interesu prawnego. Wyrok nie jest prawomocny.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu