Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Raporty

Raport Bieżący ESPI 5/2022

22.04.2022

Aktualizacja informacji nt. postępowania sądowego w sprawie o nieistnienie uchwał walnego zgromadzenia – złożenie skargi kasacyjnej.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 1/2022 dotyczącego wyroku Sądu Apelacyjnego w Krakowie oddalającego apelację Spółki od wyroku Sądu Okręgowego w Kielcach stwierdzającego nieistnienie uchwał Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 28 kwietnia 2014 r., 29 września 2014 r. oraz 3 listopada 2014 r. [raport bieżący ESPI nr 16/2020], Zarząd FORBUILD S.A. [Spółka] informuje, o złożeniu przez Spółkę w dniu 22 kwietnia 2022 r. skargi kasacyjnej i zaskarżeniu w całości ww. wyroku Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

O kolejnych istotnych zdarzeniach związanych z ww. postępowaniem, Spółka będzie informowała w trybie właściwych raportów.

Podstawa prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Osoby reprezentujące spółkę:
Dorota Walkiewicz – Członek Zarządu
Błażej Wiśniewski – Członek Zarządu