Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Orły „Wprost” dla Forbuild

We wtorek 5 czerwca 2018 r. odbyła się uroczysta gala w Lublinie, na której wręczono nagrody dla liderów regionu i biznesu – Orły „Wprost”. Dyplomy i statuetki trafiły do ponad 30 firm i osób, w tym także do naszej firmy.

Orły Tygodnika „Wprost” to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, jak również największy średni procentowy wzrost zysku netto. Zestawienie nagrodzonych przedsiębiorstw zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika „Wprost” oraz firmę Bisnode.

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem ma między innymi Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Partnerem strategicznym projektu Orły Tygodnika „Wprost” jest PKO Bank Polski. Projektowi partnerują także Centrum Projektów Europejskich oraz Bisnode.

W imieniu Zarządu Forbulild SA wyróżnienie odebrał Kierownik Działu Marketingu Adrian Kisielewski:
„Bardzo dziękujemy wszystkim klientom i pracownikom Forbuild, bo to dzięki nim nasza firma już od 20 lat prężnie się rozwija”.

Więcej informacji na stronie organizatora imprezy https://orly.wprost.pl/.