Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Forbuild na targach BAUMA 2016

Targi Bauma – najważniejsze oraz największe na świecie wydarzenie branżowe w sektorze budowlanym dla producentów, handlowców i ekspertów z całego świata. To tu można zobaczyć światowe premiery, innowacyjne rozwiązania i nawiązywać nowe kontakty biznesowe

Ponad 580 000 gości z 200 krajów przybyło do centrum targów Messe München w dniach od 11 do 17 kwietnia 2016 r. W rezultacie Bauma po raz kolejny wyznaczyła standardy i ustanowiła rekordy w liczbie odwiedzających i wystawców jak i powierzchni wystawienniczej.

Rekordowe liczby w roku 2016:

– 605 000 m2 powierzchni wystawienniczej,
– 3 423 wystawców z 58 krajów (1 263 z Niemiec i 2 160 z zagranicy )
– 580 000 odwiedzających z 200 krajów,
– 1 423 dziennikarzy i przedstawicieli mediów z 49 krajów.

31 edycja targów Bauma była jednocześnie pierwszą dla firmy Forbuild. Na stoisku zaprezentowaliśmy nasze kluczowe produkty:
– zbrojenia skręcane i odginane
– systemy uszczelniające
– łączniki balkonowe
– akcesoria szalunkowe
– systemy zabezpieczeń SECUMAX
– sprzęt budowlany
– produkty i akcesoria dla prefabrykacji.

Mieliśmy przyjemność gościć klientów z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Szwecji, Norwegii, Rosji, Rumunii, Bułgarii, Belgii, Holandii, Nowej Zelandii, Australii, USA, Kanady, Meksyku i Argentyny.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska oraz zainteresowanie naszymi produktami. Bauma 2016 jest dla naszej firmy dużą szansą na rozwój eksportu. Ufamy, iż nowo nawiązane kontakty w niedalekiej przyszłości przerodzą się w owocną współpracę.

Do zobaczenia na kolejnych targach!