Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Forbuild dołączył do głównych sponsorów klubu Łomża Vive Kielce

Dnia 3 września 2020 roku na konferencji prasowej w Hali Legionów przedstawieni zostali sponsorzy klubu sportowego Łomża Vive Kielce.

Nowe umowy sponsorskie podpisali z klubem firmy: Echo Investment, Generali, 4 ECO Fotowoltaika, Kopalnia Wapienia „Morawica”, Lewiatan, OSM Włoszczowa oraz Forbuild SA.
„Rozpoczęliśmy współpracę w styczniu tego roku. Potem w związku z pandemią koronawirusa dowiedzieliśmy się o kłopotach klubu. Poczuliśmy więc obowiązek jej kontynuowania” – mówił na czwartkowej konferencji prezes Tomasz Gierczyński.
Forbuild jest jedną z firm, które rozszerzają współpracę z mistrzami Polski, i których logotypy będą widniały na nowych strojach kieleckich piłkarzy ręcznych.

Zawodnikom życzymy sukcesów, a sobie jako kibicom, wielu emocji podczas spotkań!

Więcej informacji na stronie www.kielcehandball.pl