Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki, a jeżeli nie skorzystasz z tej możliwości oznaczać to będzie jedynie, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.

Błażej Wiśniewski

Członek Zarządu

Zarząd FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich informuje, że Rada Nadzorcza Uchwałą z dnia 12 maja 2016 roku powołano na Członka Zarządu ds. finansowych Pana Błażeja Wiśniewskiego.

Pan Błażej Wiśniewski jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Zarządzenia. W roku 2015 ukończył Podyplomowe Studium Podatków i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. W tym samym roku rozpoczął Podyplomowe Studia „MSSF w praktyce” realizowane przez Szkołę Główną Handlową i EY Academy of Business.

Od 2015 roku jest pracownikiem FORBUILD S.A. Wcześniej pracował przez 5 lat w audycie finansowym. Obecnie w trakcie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta


Pan Błażej Wiśniewski poza Spółką nie wykonuje działalności mającej istotne znaczenie dla FORBUILD S.A. Ponadto nie był skazany za przestępstwa i oszustwa oraz nie otrzymał sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego.

Pan Błażej Wiśniewski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. Pan Błażej Wiśniewski nie prowadzi innej działalności konkurencyjnej w stosunku do FORBUILD S.A. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, nie występuje powiązanie Pana Błażeja Wiśniewskiego z akcjonariuszem dysponującym akcjami reprezentującymi nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.